Úvod - O Flügger

Firma Flügger

Flügger A/S je dánskou společností zapsanou na burze s cennými papíry. Dodáváme našim zákazníkům široký sortiment kvalitních produktů prostřednictvím více než 500 našich obchodů ve východní a západní Evropě. Koncern Flügger má ambice být mezinárodním dodavatelem barev a dekorativních materiálů.

Společnost Flügger byla založena v roce 1890 a dnes patří mezi celosvětově nejstarší a nejúspěšnější obchodní řetězce s materiály pro dekorativní úpravu interiéru. Pět moderních továren Flügger vyrábí barvy, dekorativní nátěry, tónovací pasty, lazurovací laky na dřevo, malířské nářadí, tapety a jiné materiály pro dekorativní úpravy interiérů a exteriérů domů, chat, aj. Zajišťujeme celý proces od zpracování surovin až k předání produktu zákazníkovi do rukou. Koncern zaměstnává téměř 1400 zaměstnanců a dosahuje ročního obratu ve výši 200 milionů EUR. Podrobnější informace o Flügger Group, mezinárodním maloobchodním konceptu, naleznete na www.flugger.com.

Zohlednění životního prostředí je důležitou součástí našeho každodenního života. Flügger klade velký důraz na kvalitu vyráběných produktů a je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a certifikátu ekologické produkce ISO 14001. Jedním z našich cílů je ochrana životního prostředí. Naše vývojová laboratoř je v první linii rozvoje udržitelných produktů. Nejen proto vyvíjíme stále více nátěrových hmot založených na vodní bázi.

Výrobky Flügger jsou dodávány na český trh od roku 2002 a za tu dobu si získaly velkou oblibu klientů z řad malířů, natěračů a lakýrníků, ale také velkou měrou zejména z řad kutilů a běžné veřejnosti, klientů, kteří preferují kvalitní výrobky se snadnou a jednoduchou aplikací a dlouhou životností.